Ochotnicza Straż Pożarna w Lini

ALARM OSP LINIA 10/2021 – WYPADEK KOMUNIKACYJNY w ZAKRZEWIE

10 marca 2021 około godziny 20:00 SKKP w Wejherowie zadysponowało JOT Linia do działań w miejscowośći Zakrzewo. Zastęp 559 G 17 MAN w liczbie sześciu strażaków udał się w celu zabezpieczenia konsekwencji zdarzenia komunikacyjnego, polegającego na dachowaniu samochodu osobowego. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, iż ZRM podjął działania mające na celu udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanej osobie. Zadaniem OSP było zabezpieczenie uszkodzonego pojazdu do czasu przyjazdu pomocy drogowej, kierowanie ruchem drogowym na miejscu zdarzenia oraz wsparcie patrolu WRD w działaniach raportowych. 

Działania zakończono przed godziną 23:00. Siły i środki:

  • 559[G]17 GCBA MAN – JOT LINIA
  •  551[G]43 GLBARt IVECO – JRG Wejherowo
  • 2x patrol WRD
  • 1x karetka ZRM
zdjęcie poglądowe

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *