Ochotnicza Straż Pożarna w Lini

Pora powoli podsumować 2020 – kontrola komisji rewizyjnej

Dnia 8 stycznia 2020 o godzinie 19:00 w siedzibie OSP Linia odbyła się kontrola komisji rewizyjnej, mająca na celu sprawdzenie prawidłowości dokumentacji bieżącej oraz podsumowanie działalności jednostki w 2020 roku. W bardzo szczegółowy sposób dokonano kontroli finansów, ksiązki skarbnika, ksiązki inwentarzowej, ksiązki naczelnika oraz książki pracy OSP. Skontrolowano również stan paliwa na dzień 31.12.2020 oraz bieżący.

Komisja jednogłośnie stwierdziła brak uchybień w prowadzeniu dokumentacji finansowej, operacyjnej i organizacyjnej OSP. W czasie dyskusji omówiono plany na rok 2021 oraz kamienie milowe dokonane w roku 2020. 

Kontrola roczna komisji rewizyjnej jest elementem sprawozdawczości stowarzyszenia jakim jest OSP. Na koniec kontroli sporządzono protokół, który zostanie odczytany na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym – które zgodnie z zaleceniami ZG ZOSP – musi się odbyć do dnia 30.09.2021 w zależności od aktualnie obowiązujących ograniczeń związanych z epidemią COVID-19. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *